Şehirlerarası Evcil Hayvan Taşıma

şehirlerarası evcil hayvan taşıma

Şehirlerarası Evcil Hayvan Taşıma İstanbul şehirler arası evcil hayvan taşımacılığı

Şehirlerarası Pet Nakliyat

Şehirlerarası pet nakliyat

Şehirlerarası Pet Nakliyat İstanbul şehirler arası Pet Naklil

Şehirlerarası Pet Transfer

Şehirlerarası pet transfer

Şehirlerarası Pet Transfer İstanbul şehirler arası Pet Transferi

Evcil Hayvan Taşımacılığına Nasıl Güvenirim?

Pet Club Transfer ekibi olarak yıllardır süre gelen hayvan sevgimizi ve bakım tecrübemizi işimize yansıttığımız için her şeyden önce yolculuklarına eşlik ettiğimiz sevimli dostlarınızın sağlıklı ve huzurlu bir seyahat geçirmesi için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. Bu sektör içerisinde olan kişilerin aksine maksimum karı değil maksimum mutluluğu hedefliyoruz ve bu sebeple kendi evcil hayvanlarımızla nasıl seyahat ediyorsak sizin en değerliniz olan sevimli dostlarınızla da aynı şekilde seyahat ediyoruz. Bu işi yapan kişilerin hayvan sevgisi ve tecrübesinden önce maddi kazancı ön planda tutmasından dolayı yapılan seyahatlerdeki ihmalkarlıkları, hatalı taşıma şekillerini ve tamamen sağlıksız bir ortamda yapılan seyahatleri önlemek adına bu sektöre girerek herkesi sevimli dostlarınızın bir eşya değil canlı ve savunmasız bir varlık olduğunun bilincine vardırmak istiyoruz. Cümle olarak 'Evcil Hayvan Taşımacılık' kısa olsa da yapılan hatalı ve sağlıksız taşıma sevimli dostlarınız da uzun vadeli sağlık ve psikolojik sorunlara neden olabilmektedir. Lütfen seyahat planlaması yapacağınız kişilerle görüşürken ilk olarak taşıma koşullarını öğreniniz ve eğer sağlıksız bir ortamda taşıma yapılacak ise buna izin vermeyiniz. Pet Club Transfer olarak ilk amacımız sizin güveninizi ve sevimli dostunuzun sevgisini kazanmaktır.

Evcil Hayvanım Uzun Yolculuğu Nasıl Geçirecek?

Her şeyden önce belirtilmesi gereken bir nokta var ki; seyahat esnasında kesinlikle evcil hayvanınız iğne ve hap ile uyutulmamalı veya uyuşturulmamalı! Pet transfer hizmeti veren bazı firmalar evcil hayvanın uyutulmasını isteyebiliyor, fakat hangi veterinerle konuşursanız konuşun bunun kesinlikle yapılmaması gerektiğini size belirtir, çünkü yolculuk esnasında meydana gelebilecek sarsıntılarda hayvanın dili yanlışlıkla nefes borusunu tıkayıp boğulmasına neden olabilir. Sakinleştirici ilaçlarda mümkün olduğunca kullanılmamalıdır, çünkü bu tip ilaçlar da solunumu hızlandırıp hayvanın nefes darlığı çekmesine neden olabilir. Bu yüzden onlara seyahatlerini doğal halleriyle en mutlu olacakları koşul ve şartlarda sağlamak en iyisi olacaktır. Pet Club Transfer ekibi olarak doğal hayatlarına devam edecekleri şekilde rahat, huzurlu ve sağlıklı transfer hizmetini size sunmaktan gurur duyuyoruz. Yeterli hareket alanlarının bulunması ve seyahat esnasında belirli periyotlarda dinlenebilmeleri onlar için en faydalı seyahat şekli olacaktır, bu yüzden Pet Club Transfer ekibi olarak seyahat esnasında belirli periyotlarda mola vererek onların dinlenmesini sağlıyoruz. Ayrıca molalarda hareket ve tuvalet ihtiyaçlarını özgürce giderebilmektedir. Uzmanlar ulaşım konusunda en uygun aracın araba olduğunu belirtmektedirler, fakat ulaşımın yapılacağı araç çok önemlidir, bu sebeple Pet Club Transfer en lüks ve rahat ulaşım imkanını sağlamaktadır. Uçak, Otobüs ve Deniz yolculuğu sarsıcı kargo yolculukları nedeniyle zorunlu olmadığı takdirde kesinlikle tavsiye edilmemektedir. Araba yolculuğunda uzun yol dahi olsa evcil hayvanınız yanında birileri olduğunu her daim görebilir ve kendini güvende hisseder, Pet Club Transfer olarak kullanmakta olduğumuz lüks, donanımlı, geniş ve ferah araçlarımızla onlara son derece huzurlu ve sağlıklı bir yolculuk imkanı sunmaktayız.

Evcil Hayvanınızı Araçta Taşırken Neler Kullanıyoruz?

Evcil Hayvanınızı mutlaka darbeye ve çarpmaya dayanıklı bir kafes veya taşıma çantası içinde taşıyoruz, bu materyaller onun güvenliği için uzmanlar tarafından her zaman önerilmektedir. Kullanılan kafes veya taşıma çantaları araç içinde sarsılmayacak ve hareket etmeyecekleri şekilde özel materyallerle sabitlenerek onların huzurlu bir yolculuk yapmaları sağlanmaktadır. Yolculuk süresinin uzunluğuna göre taşıma için kullanılacak kafes veya taşıma çantalarının boyutları değişiklik göstermektedir. Uzun yolculuklarda kafes içerisine yatakları, özel sulukları, mama kapları ve kediler için kumları koyulmaktadır. Ayrıca sıkılmamaları için sevdikleri oyuncaklarda sizlerden temin edilip yanlarına koyularak yolculuklarını en güzel şekilde geçirmeleri sağlanmaktadır. Araçlarımızın kapalı kasa olmaması da onların dışarıyla olan bağlantılarını kesmeyerek huzurlu bir seyahat yapmalarını sağlar. Sıcak havalarda yolculuk esnasında cam aralık dahi olsa arabanın içi çok çabuk ısınır. Onlar bizden ısıya çok daha duyarlı olduğundan dolayı bizim rahatça durduğumuz ortamda onlar darlanabilirler ve bu durum evcil hayvanınıza ısı çarpması ve dehidrasyon yaşatabilir. Bu gibi durumlarda evcil hayvana aniden soğuk su verilmemeli. Önce ılık su ile başlayıp yavaş yavaş soğuk suya geçmek gerekir. Aşırı ısı durumunu ortadan kaldırmak için araçlarımızın arka camlarında güneş ışınlarını engelleyici lazer cam filmleri ve özel bölgelere göre ayrı ayrı ayarlanabilen klima sistemi bulunmaktadır. Evcil Hayvanınızın Yol Tutması İle Nasıl Baş Ediyoruz? Araba ne kadar her gün kullandığımız bir araç olsada, bizi bile yol tutabiliyor. Kırk yılda bir binen evcil hayvanlarınızın midesinin bulanması çok normal. Ama yine de kusma riskini azaltmak için yapılabilecek çok şey var: En iyi çözüm, boş mideyle yola çıkmaları ve molalarda protein içerikli atıştırmalıklarla beslenmeleridir. Bu sebeple sürekli yedikleri mamalarını bizlere teslim ederseniz yolculuk esnasında kısıtlı miktarlarda kendilerine verebiliri, Mümkün olmadıkça önermemekle birlikte eğer sizin talebiniz ve yolculuğa karşı ciddi bir psikolojik problemi varsa bir mide koruyucu (Ulcuran, Famodin vb.), ardından da bulantı giderici (Emedur vb.) ilaçlar verilebilir. Transfer esnasında kesinlikle sizin bilginiz haricinde ilaç veya uyuşturucu iğne tarafımızdan verilmemektedir. Yolculuk esnasında yapılan molalarda mahsum gözlerle ağzınızın içine bakabilirler ama kesinlikle yumuşayıp yenilenlerden onlara verilmemelidir. İçindeki en ufak bir besin bile onun midesini bozamaya yeter. 3-4 saatte bir mola vererek sarsılmadan hareket ve tuvalet ihtiyacını karşılamaları gerekir. Biz seyahat boyunca sık periyotlarda durarak onun bu ihtiyacını karşılamasını sağlıyoruz.

Evcil Hayvan Taşırken Nelere Dikkat Edilir?

Genellikle evcil hayvanlar araba yolculuklarını uyuyarak geçirirler, ama arada huysuzlananlar da olmaktadır. Evcil hayvanınız küçük yaşta arabaya binmeye alışmaması durumunda en iyi çözüm evcil hayvanın araca binmeden önce enerjisini atmış ve yorulmuş olması araç içinde sakin olma ihtimalini yükseltecektir. Evcil hayvanınız arabaya bindiğinde veterinere gittiğini sanıp mutlak ihtimalle ilk etapta panik olacaktır. Eğer daha önceki araba yolculukları veterinere gitmek yerine daha tatlı sonlara bağlanmışsa bu durum onlar için problem olmayacaktır. Araçtaki ısı düzeyinin mevsime göre uygun şartlarda tutulması evcil hayvanınızın daha huzurlu bir yolculuk yapmasını sağlayacaktır. Aşırı sıcak veya aşırı soğuk ortamlarda yapılacak olan yolculuk onların vücut dengesini ve psikolojisini bozacaktır. Evcil Hayvan Taşımacılığında Pet Sahiplerinden İstenilen Bilgi ve Belgeler Nelerdir? Yolculuktan 12 saat öncesine kadar mümkünse evcil hayvanınızın uyumamasına özen göstermelisiniz, bu sayede yolculuklarının büyük bölümünü dinlenerek geçirebilmektedirler, Sevimli dostunuzun sürekli yediği mamasından bir miktar tarafımıza teslim edilmesi, Yolculuk saatinden en geç 4 saat öncesinde mama yedirilmesi ve daha sonrasında yedirilmemesi, yolculuk esnasında belirli periyotlarda tarafımızca sizden alınan mama kısıtlı miktarlarda verilmektedir, Yolculuk saatinden en geç 2 saat öncesinde su içirilmesi ve daha sonrasında içirilmemesi, yolculuk esnasında belirli periyotlarda tarafımızca kısıtlı miktarlarda su verilmektedir, Mümkünse sürekli kullanmakta olduğu mama ve su kaplarının yolculuk öncesinde tarafımıza teslim edilmesi, Varsa sürekli oynadıkları oyuncak veya objelerden en az 1 adet tarafımıza teslim edilmesi, Varsa sağlık problemlerinin tarafımıza bildirilmesi, Sizlere ulaşılamaması durumunda ulaşabileceğimiz ikinci bir telefon numarasının tarafımıza iletilmesi, Herhangi bir sağlık probleminde danışılabilmesi için varsa sürekli gittiği veterinerinin telefon numarasının tarafımıza iletilmesi, Köpeklerin tasmalarının boyunlarında takılı olarak tarafımıza teslim edilmesi, Varsa kimlik ve aşı karnelerinin tarafımıza teslim edilmesi...

Evcil Hayvan Taşımacılığı Çok mu Pahalıdır?

Evcil hayvan taşımacılığı alınılan sorumluluğa ve yapılan transfer işleminin profesyonelliğine göre evcil hayvanına hak ettiği değeri vermeyi bilen evcil hayvan sahipleri için pahalı değildir, fakat gerçekleştirilecek transfer işleminde evcil hayvanının huzuru, sağlığı ve psikolojisinden önce fiyatını düşünen evcil hayvan sahipleri için pahalı olabilir. Bu durum belirttiğimiz gibi kişiye ve duyulan hislere, verilen öneme göre değişmektedir. Biz sizlere transfer işlemi için birkaç farklı transfer şekline göre farklı fiyat teklifleri vererek size uygun ve talebinize göre transfer işlemini gerçekleştirmeye gayret ediyoruz. Gidiş ve dönüş güzergahımız üzerindeki transfer işlemlerini bir araya getirerek uygun fiyatlı transfer isteyen evcil hayvan sahiplerine makul fiyatlar vermekten kaçınıyoruz. VIP Transfer hizmetimizde ise aşırı kar amacından önce müşteri ve evcil hayvan memnuniyetini düşünerek elimizden geldiğince uygun fiyat vermeye çalışıyoruz.

Evcil Hayvan Taşımacılığı Ücreti Neye Göre ve Nasıl Hesaplanır?

ÖNCEDEN PLANLI İLERİ TARİHLİ TRANSFER HİZMETİ;Talebiniz doğrultusunda ayarlayacağımız ileri tarihli transfer işlemleri için transfer ücretleri evcil hayvanınızın teslim alınacağı adresten teslim edileceği adres arasında yapılacak olan km'ye göre değişmektedir. Transfer ücretlerinin artmasına sebep olan etken ise evcil hayvanınızın boyutu ve cinsidir, çünkü yapı olarak büyük veya cins olarak diğer evcil hayvanlarla geçinemeyecek veya onlara zarar verilecek evcil hayvanların transferi esnasında aracımıza başka bir evcil hayvan alamadığımızdan dolayı gerçekleştirilecek transfer işlemi için oluşacak tüm maliyetler tek bir kişide toplanmak zorunda kalmaktadır ve VIP Hizmetimizle aynı duruma gelmektedir. Gidilecek olan güzergah üzerinde teslim edilecek farklı evcil hayvanlar olması durumunda çıkacak olan maliyetler kişilere bölünerek fiyatlarda indirim yapılmaktadır. Örneğin İstanbul'dan İzmir'e evcil hayvanınız transfer edilecektir ve bu transfer işlemi sonrasında İzmir'den İstanbul'a farklı bir müşterimizin evcil hayvanı getirilecektir, bu durumda ortaya çıkacak olan yolculuk maliyeti ikiye bölünerek size verilen fiyatlarda indirim yapılacaktır. Transfer işlemi için bize tanıyabileceğiniz sürenin uzunluğu birden fazla transferin koordinasyonunu sağlamamıza sebep olacağı için sizlere daha uygun fiyat vermemize imkan tanıyacaktır. İstanbul'dan/İstanbul'a transfer edilecek evcil hayvanlarınızı kendi imkanlarınızla merkezimiz olan İstanbul Pendik ilçesinden teslim alınması veya teslim edilmesi durumunda ve İstanbul dışına/dışından transfer edilecek evcil hayvanlarınızı geçiş güzergahımız üzerinde bizlere teslim edilmesi veya bizlerden teslim alınması durumunda sizlere verilecek olan transfer ücretlerinde indirim yapılabilecektir. Detaylar için iletişim numaralarımızdan bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

VIP TRANSFER HİZMETİ;VIP Hizmetimiz için transfer ücretleri evcil hayvanınızın ve yanında götürülecek olan kişi ve eşyaların teslim alınacağı adresten teslim edilecekleri adres arasında yapılacak olan km'ye göre hesaplanmaktadır. VIP Hizmetimizde aracımızın alabildiği kadar evcil hayvanınız, eşyanız ve sizinle gelecek ayrı bir yolcu taşınabilmekte ve ekstra ücret talep edilmemektedir. VIP Transfer fiyatlarımız adresten adrese teslim olup gidilecek olan şehir merkezi dışı mesafeler için ekstra ücret talep edilmemektedir. Detaylar için iletişim numaralarımızdan bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ TRANSFER HİZMETİ;İstanbul içi transfer ücretlerimiz İstanbul Anadolu Yakası için 150TL, İstanbul Avrupa Yakası için 200TL'dir. Belirtilen fiyatlar adresten adrese teslim fiyatlarıdır. Veteriner transferlerinin sonrasında veterinerdeki işlemlerin tamamlanması ve sonrasında alınan adrese geri teslim edilmesi için transfer hizmetleri için belirtilen ücretlere 100TL ekleme yapılmaktadır. Arzu edildiği takdirde veteriner transferleri evcil hayvan sahipleri olmadan tarafımızca gerçekleştirilebilir ve gerekli tüm işlemler ekibimiz kontrolünde sizi bilgilendirerek yapılabilir.

Evcil Hayvan Taşımacılığında Ödeme Nasıl Yapılır?

Önceden planlı transfer hizmetlerinde size göre planlamaların yapılabilmesi için belirtilen ücretin sizin tarafınızca belirlenen bir kısmı kaparo olarak önden talep edilir, kalan kısmı ise evcil hayvanınız teslim alınırken veya teslim edilirken alınır. VIP Transfer hizmetimizde ücretin sizin tarafınızdan belirlenen bir kısmı transfer hizmetinin yapılacağı tarihin size ayrılabilmesi için önden kaparo olarak talep edilir, kalan kısmı ise İstanbul çıkışlı transferler için adresinize gelindiğinde, İstanbul dışı transferlerde İstanbul'dan yola çıkılmadan önce tarafınızdan talep edilmektedir. İstanbul İçi Transfer hizmetimizde evcil hayvanınız teslim alınırken veya teslim edilirken transfer ücreti talep edilmektedir.

Şehirlerarası Köpek Taşıma

şehirlerarası köpek taşıma

Şehirlerarası Köpek Taşıma şehirlerarası Köpek Taşımacılığı

Şehirlerarası Kedi Taşıma

şehirlerarası kedi taşıma

Şehirlerarası Kedi Taşıma şehirler arası Kedi Taşımacılığı

Şehirlerarası Kuş Taşıma

şehirlerarası kuş taşıma

Şehirlerarası Kuş Taşıma şehirler arası Kuş Taşımacılığı